Balsavimas baigtas!

Kalėdų eglučių kiemelis

Galerija

 „Baltos lėkštės“

Kalėdos prasideda nuo eglutės... Artėjančių Kalėdų proga paruošėme saldžią dovaną – skandinavišką šakotį, kuris akimirksniu tapo ir mūsų šventiniu eglutės simboliu. Šis migdolinis desertas papuoš namus, suteiks jaukumo šventiniam stalui, skoniu sušildys ir apkabins.

Nepaprastai paprasti dalykai – „Baltos lėkštės“

Pasižvalgykite virtualioje kalėdinių eglučių kiemelio galerijoje

Už labiausiai patikusias eglutes iki gruodžio 31 d. balsuokite paspausdami BALSUOTI

Daugiausiai balsų surinkusios eglutės bus skelbiamos

2021 m. sausio 6 d.

Berželio bendruomenė

Draugų eglutė

Draugų eglutė 2020 – lyg antra knyga apie bendravimą, palaikymą, supratimą, draugystę, bet kokiu oru ir siaučiant neramiems vėjams, tai lyg tęsinys pirmosios mūsų knygos šiltų, jaukių prisiminimų fone.

 

Draugystė – viena iš pačių brangiausių, prasmingiausių vertybių ir esame dėkingi visiems mus palaikantiems!

VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos”

VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos” ypač atsakingai pažiūrėjo į aplinkos saugojimą, todėl iš antrinių žaliavų pasigamino ne žaislus, o pačią eglutę.

 

„Pjaustėme, sukome, lipinome, kol niekam nereikalingos kartoninės dėžės virto kalėdine dvasia...”

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro būsimieji floristai kartu su mokytojais Dalina Navickaite ir Dariumi Vaškiu sukūrė beveik keturių metrų aukščio eglutę!

 

Ji sukurta panaudojus spygliuočius iš valomų miškų, į floristų dirbtuves atkeliavusias plastikines gėlių pakuotes, nuo sukūrenimo išgelbėtas beržo šakas ir jau keletą metų naudojamas atnaujintas rankų darbo dekoracijas.

 

Labai džiaugiamės šiųmete konkurso tema, nes puikiai suprantame tvarumo svarbą. Esame atsakingi, floristikos dirbtuvėse vadovaujamės posakiu: „Floristai nieko neišmeta!“, tad kuriant eglę, papildomai pirkti tikrai nieko neprireikė!

Klaipėdos lėlių teatras

Klaipėdos universitetas

Šventinė dekoracija – šviečiančios raidės, Klaipėdos universiteto Botanikos sode išaugintų visžalių medelių giraitė ir skambanti muzika – šviesą ir kalėdinę nuotaiką skleis iki pat Trijų karalių. Pirmąkart kalėdiškai apšviestas ir didysis šios aikštės akcentas – Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto pastatas. Šviesos srautas nukreiptas ir į svarbiausią šio statinio akcentą – bokšto laikrodį.


„Esame miesto bendruomenės dalis. Norime prisidėti prie kalėdinės nuotaikos kūrimo Klaipėdoje. Ši metų pabaiga labai neįprasta . Negalime švęsti drauge, bet galimybės kurti šventinę nuotaiką ir ja dalintis iš mūsų niekas neatėmė“,- sako KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas

Klaipėdos universiteto Botanikos sodas

Porą savaičių improvizuotose kūrybinėse dirbtuvėlėse padirbėjusios KU Botanikos sodo darbuotojos pristatė savo darbo rezultatą – nuotaikingą, spalvingą ir kalėdišką Nykštukų taką.


Raudonkepuriai nykštukai išsirikiavo šalia pagrindinio Botanikos sodo tako. Jų čia – 44: didžiuma, net 42 –linksmi, iš Linksmuolių šeimos, o 2 – ramūs, iš Susikaupimo šeimynos. Ryškios kepurėlės, šviečiančios girliandos ir obuolinės nosys draugiškai sveikina kiekvieną.


„Nykštukų miestelį susiplanavome dar metų pradžioje, kuomet apie tokį liūdną laiką kaip karantinas net nebūtume pagalvoję, tad nusprendėme realizuoti savo mintį, kad visiems prieš šventes būtų linksmiau“,- pasakoja KU Botanikos sodo Botaninių kolekcijų kuratorė Jurgita Ignotienė.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras

Kažkada labai seniai, neatmenamais laikais, kai žuvys padebesyse skraidė, o medžiai po vandeniu augdavo, Melnragėje gyveno Mėlynaplaukė karalaitė. Ji turėjo gražų, mėlyną sodą jūros dugne. Vieną dieną, karalaitės tėvai, nusprendė persikelti į kitą karalystę. Mėlynaplaukė nenorėjo palikti savo sodo, todėl nuplaukė į jūros gilumą ir pavirto į Mėlynaskarę eglaitę. Vienąkart per 1000 metų ji, Eglaitės pavidale, išbrenda į krantą tikėdamasi pamatyti savo tėvus.

 

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras yra didžiausia miesto neformaliojo ugdymo įstaiga, kurią sudaro šeši klubai – „Draugystė“, „Liepsnelė“, „Saulutė“, „Švyturys“, „Želmenėlis“, „Žuvėdra“ – išsidėstę skirtingose ir patogiose Klaipėdos miesto vietose. 

Centre veikia virš 70 būrelių: nuo šokių iki šachmatų, nuo fotografijos iki kulinarijos, nuo dainavimo iki turizmo, nuo floristikos iki robotikos. Visos veiklos orientuotos į 3–19 metų vaikus, paauglius, jaunimą.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras

2021-ieji metai Klaipėdos jaunimo bendruomenei bus ypatingi, nes Klaipėdos miestas taps Europos jaunimo sostine. 2021-aisiais metais Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai pulsuos jaunatvišku ritmu, padės spręsti įvairias jaunimo problemas ir didins jaunų žmonių aktyvų dalyvavimą įvairiose veiklose visuomeninėse, socialinėse, savanorystės, verslumą skatinančiose. Tvarią eglutę dedikuojame Klaipėdos jaunimui.