Kalėdų eglučių kiemelis

Tradicinis Kalėdų eglučių kiemelis šiemet iš virtualaus žemėlapio grįžta į gimtuosius namus – Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešąją biblioteką. Aštuntą kartą rengiama akcija vėl edukuos, stebins ir leis grožėtis draugiškai aplinkai sukurtais šventiniais medeliais.

Šventę klaipėdiečiams ir miesto svečiams, kaip ir ankstesniais metais, kviečiami kurti bibliotekos partneriai, verslo įstaigos, bendruomenės, mokyklos, įvairios kitos organizacijos.

Kiemelio lankytojai išrinks labiausiai patikusias eglutes, kurių savininkams bus įteiktos bibliotekos ir rėmėjų dovanos.

Burkitės ir kurkite. Tvariai, ekologiškai, žaismingai ir prasmingai. Ir šį kartą tariame ne putplasčiui bei kitoms su žaliomis idėjomis nederančioms medžiagoms, raginame naudoti antrines žaliavas. Akcijai, paspaudus nuorodą https://bit.ly/egluciukiemelis, reikėtų registruotis iki lapkričio 28 d. (imtinai).

Už gražiausias eglutės bus galima balsuoti iki sausio 7 d.

Jauki Kalėdų eglučių kiemelio, kurį pristatys muzikuojantys aktoriai Gytis ir Evelina Šimelioniai, įžiebimo šventė vyks gruodžio 9 d. 18 val. O 17 val. bibliotekos Konferencijų salėje vaikai bus pakviesti į klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklį „Nojaus laivas“.

---

Kalėdų eglučių kiemelis – Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos projekto „Atsakinga partnerystė: EKO šventės“ dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

LTK_Logotipas_Baltas(2).png